Hotel Brusperk

ubytovanie Brusperk
 

*** Hotel Brusperk / ubytovanie Brusperk

Hotel Brusperk Brusperk
Ubytovanie u Ostravy Brušperk Poodrie: Novo zrekonštruovaný hotel Brušperk sa nachádza na historickom námestí najmenšieho mesta na Morave Brušperk. Leží na vedľajšej ceste z Hukvald cez Rychaltice a Fryčovice do Ostravy. Hotel je vzdialený iba 11 km od letiska Mošnov.

Hotel Brušperk ubytovanie :
Príjemné a pohodlné ubytovanie v 12 izbách s celkovou kapacitou 30 lôžok (vrátane prísteliek). Tento počet zahŕňa 4 apartmány, 4 dvojlôžkové izby, 1 jednolôžková izba a 3 podkrovné dvojlôžkové izby. Všetky izby sú vybavené internetom a TV. Satelitný príjem je na všetkých izbách, okrem podkrovia.

Brušperk ubytovanie v hoteli stravovanie :
V prízemí hotela sa nachádza cukráreň s kaviarňou, ktorá poskytuje raňajky pre ubytovaných hostí. Stravovanie je zabezpečené v novo vybudovanom STEAK baru, ktorý sa tiež nachádza na prízemí.

Hotel ubytovanie Brušperk služby :
 Pre hotelovú klientelu možno zabezpečiť pobyty v relax centre, ktoré ponúka squash, badminton, bazén s protiprúdom a masážnu vaňu.

Ubytovanie v hoteli Brušperk reštaurácia :
STEAK bar ponúka príjemné komorné posedenie cca pre 18 osôb a špeciality steakové kuchyne a pizzu.

Brušperk ubytovanie hotel Brušperk cukráreň :
Príďte sa posadiť s priateľmi do príjemnej cukrárne a kaviarne na námestí v Brušperku. Výber zo širokej ponuky domácich zákuskov, chlebíčkov a tiež výborná káva. Ako špecialitu pre Vás majú čokoládové fondue a palacinky na mnoho spôsobov. Taktiež si môžete objednať väčšie množstvo dezertov, chlebíčkov alebo tortu, všetko podľa Vášho želania.

Hotel Brušperk ubytovanie na Morave okolie :
Mesto Brušperk sa rozprestiera na troch vrškoch zvažujúcich sa k pravému brehu rieky Ondřejnice. Z okolitých kopcov je pôsobivý výhľad na kompletnú panorámu Beskýd s dominujícou Lysou horou na juhovýchode a Radhoštěm na juhu. V meste Brušperk je možnosť napojiť sa na cyklotrasu, ktorá vedie cez Hukvaldy na priehradu Olešná. Neďaleko Brušperka sa nachádza vodná nádrž, ktorú ocenia nudisti. U mesta nájdete aj poľnohospodársku farmu s chovom koní. Brušperk sa môže pochváliť novo opraveným námestím s renesančnými domy a barokovou sochou svätého Jána Nepomuckého z 18. storočia. V severnej časti mesta sú zvyšky veterného mlyna. V neďalekej obci Borošín nájdete sopečnú vyvrelinu a v Brušperskom lese sa môžete osviežiť minerálnou vodou Sírkovica
Hotel Brusperk Brusperk - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Brusperk Brusperk - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Brusperk Brusperk - možnosť pripojenia na internetHotel Brusperk Brusperk - k dispozícii letná terasaHotel Brusperk Brusperk - k dispozícii kavareňHotel Brusperk Brusperk - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brusperk Brusperk - hotel má reštauráciuHotel Brusperk Brusperk - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brusperk Brusperk - akceptuje creditné karty VISAHotel Brusperk Brusperk - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brusperk Brusperk - akceptuje creditné karty JCBHotel Brusperk Brusperk - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Brusperk Brusperk - tenis - v blízkosti hotelaHotel Brusperk Brusperk - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Brusperk Brusperk - Iybz sú vybavené televízoromHotel Brusperk Brusperk - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brusperk Brusperk - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: